GH4169 (equivalent aan Inconel 718)is een op nikkel-gebaseerde superlegering, ontworpen voor toepassingen bij lage temperaturen700 graden (1292 graden F). Terwijl standaard roestvrij staal zacht wordt en bezwijkt bij hoge temperaturen,GH4169behoudt een superieure structurele integriteit dankzij de stabiele vlak{0}}gecentreerde kubieke (FCC) matrix en unieke versterkingsfasen.
BijGnee-legering, richten we ons op het leveren van superlegeringen van lucht- en ruimtevaart-kwaliteit die de tekortkomingen van standaard staalsoorten compenseren.
Klik voor een offerte voor een GH4169-product
Inconel 718 / GH4169 Precisie gesmeed rond staafje

Inconel 718 / GH4169 Precisie gesmeed rond staafje
Inconel 718 (UNS N07718)/GH4169 is een precipitatie-hardende nikkel-chroom-ijzer-superlegering, ontworpen voor hoge sterkte en corrosiebestendigheid in extreme omgevingen. Nauwkeurig-gesmede ronde staven van deze legering worden veel gebruikt in kritische onderdelen met hoge- spanning in de lucht- en ruimtevaart-, gasturbine- en olie- en gasindustrie.
Wat zijn de nadelen van Inconel 718?
Nadelen en alternatieven van Inconel 718
Hoewel Inconel 718 over uitstekende mechanische en corrosiebestendige eigenschappen beschikt, heeft het ook enkele nadelen: Hoge kosten: vanwege het complexe productieproces is Inconel 718 duur. Moeilijk te verwerken: De hoge hardheid maakt het verwijderen van materiaal moeilijk en versnelt de slijtage van het gereedschap.

1. GH4169 Internationale norm voor ronde staven
| Normen in kaart brengen | |
|---|---|
| VS | AMS 5662 (staaf), AMS 5663 (smeedstuk), ASTM B637 |
| China | GB/T 14992 / GB/T 15062 – GH4169 |
| Europa | W.Nr. 2.4668 (NiCr19NbMo), DIN 17752 |
| Olie en gas | Volledig compatibel met NACE MR0175 voor zuurgasdiensten |
2. Chemische samenstelling van ronde staven GH4169 (gew.%)
| Element | Inhoud (%) | Functie |
|---|---|---|
| Nikkel (Ni) | 50.0 – 55.0 | Matrixelement; hoge-temperatuurstabiliteit |
| Chroom (Cr) | 17.0 – 21.0 | Oxidatie- en corrosiebestendigheid |
| Ijzer (Fe) | Saldo (~18-20) | Fe-Ni-Cr-basislegering |
| Niobium (Nb) | 4.75 – 5.50 | Kernversterkend element– vormt ″ fase (Ni₃Nb) |
| Molybdeen (Mo) | 2.80 – 3.30 | Solide-oplossingsversterking; kruipweerstand |
| Titaan (Ti) | 0.65 – 1.15 | Vormt de versterkingsfase |
| Aluminium (Al) | 0.20 – 0.80 | Vormen ’versterkingsfase; verbetert de oxidatieweerstand |
| Koolstof (C) | Kleiner dan of gelijk aan 0,08 | Laag koolstofgehalte voor taaiheid |
| Mangaan (Mn) | Kleiner dan of gelijk aan 0,35 | Deoxidatiemiddel |
| Silicium (Si) | Kleiner dan of gelijk aan 0,35 | Deoxidatiemiddel |
| Fosfor (P) | Kleiner dan of gelijk aan 0,015 | Zorgt voor stevigheid |
| Zwavel (S) | Kleiner dan of gelijk aan 0,015 | Zorgt voor warme verwerkbaarheid |
| Borium (B) | 0.002 – 0.006 | Korrelgrensversterker |
| Kobalt (Co) | Kleiner dan of gelijk aan 1,00 | Resterend element |
| Koper (Cu) | Kleiner dan of gelijk aan 0,30 | Resterend element |
3. Mechanische eigenschappen van ronde staven GH4169 (verouderingstoestand)
| Eigendom | Waarde (bij 20 graden / 68 graden F) | Waarde (bij 650 graden / 1200 graden F) | Commerciële impact |
| Treksterkte | Groter dan of gelijk aan 1240 MPa | Groter dan of gelijk aan 1000 MPa | Hoge veiligheidsfactor voor de vlucht. |
| Opbrengststerkte | Groter dan of gelijk aan 1030 MPa | Groter dan of gelijk aan 850 MPa | Elite structurele lastondersteuning. |
| Verlenging (δ5) | Groter dan of gelijk aan 12% | Groter dan of gelijk aan 15% | Voorkomt brosse breuk. |
| Hardheid (HRC) | 36 - 44 HRC | - | Superieure slijtvastheid en erosieweerstand. |
Klik om het PDF-bestand van de GH4169-legering nu te downloaden
4. Kenmerken van het precisiegesmede staafje GH4169
Het geheim vanGH4169's superieure prestaties liggen in de metallurgische eigenschappen. In tegenstelling tot de meeste legeringen is het voornaamste versterkende effect afkomstig van de“(′) fase-een coherent Ni3Nb-neerslag.
Superieure vloeigrens:Onze volledig verouderde staven bereiken een vloeigrens van groter dan of gelijk aan 1030 MPa (150 ksi) bij kamertemperatuur, bijna vijf keer die van 316L roestvrij staal.
Thermische stabiliteit:De“faselegt effectief korrelgrenzen vast, waardoor atomaire slip wordt voorkomen en dus kruipvervorming wordt vermeden bij temperaturen tot 650 graden.
Uniformiteit:Geproduceerd met behulp van eenVIM+VAR-proces (dubbel vacuümsmelten).zijn onze staven vrij van macroscopische segregatie ("sproeten"), waardoor stabiele prestaties in roterende turbineschachten worden gegarandeerd.
5. Afmetingen en specificaties van het precisiegesmede staafje GH4169
| Diameterbereik (mm) | Diameterbereik (inch) | Lengte (mm) | Tolerantiegraad | Oppervlakteconditie |
|---|---|---|---|---|
| 20 – 50 | 0.750 – 2.000 | 1000 – 4000 | h9 – h10 | Zwart/ruw gedraaid |
| 50 – 100 | 2.000 – 4.000 | 1000 – 4000 | h9 – h10 | Zwart/ruw gedraaid |
| 100 – 150 | 4.000 – 6.000 | 800 – 3000 | h10 – h11 | Zwart/ruw gedraaid |
| 150 – 200 | 6.000 – 8.000 | 600 – 2500 | h10 – h11 | Zwart/ruw gedraaid |
| 200 – 300 | 8.000 – 12.000 | 500 – 2000 | h11 – h12 | Zwart/ruw gedraaid |
| 300 – 500 | 12.000 – 20.000 | 400 – 1500 | In overleg | Ruw gedraaid |
6. Mechanische eigenschappen (verouderingstoestand) geclassificeerd volgens de diameter van de gesmede staven GH4169
| Diameterbereik (mm) | Diameterbereik (inch) | Treksterkte (MPa) | Opbrengststerkte (MPa) | Verlenging (%) | Reductie van oppervlakte (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 – 50 | 0.75 – 2.00 | Groter dan of gelijk aan 1275 | Groter dan of gelijk aan 1035 | Groter dan of gelijk aan 15 | Groter dan of gelijk aan 20 |
| 50 – 100 | 2.00 – 4.00 | Groter dan of gelijk aan 1275 | Groter dan of gelijk aan 1035 | Groter dan of gelijk aan 14 | Groter dan of gelijk aan 18 |
| 100 – 150 | 4.00 – 6.00 | Groter dan of gelijk aan 1240 | Groter dan of gelijk aan 1000 | Groter dan of gelijk aan 12 | Groter dan of gelijk aan 15 |
| 150 – 200 | 6.00 – 8.00 | Groter dan of gelijk aan 1200 | Groter dan of gelijk aan 965 | Groter dan of gelijk aan 12 | Groter dan of gelijk aan 12 |
| 200 – 250 | 8.00 – 10.00 | Groter dan of gelijk aan 1175 | Groter dan of gelijk aan 930 | Groter dan of gelijk aan 10 | Groter dan of gelijk aan 10 |
| 250 – 300 | 10.00 – 12.00 | Groter dan of gelijk aan 1150 | Groter dan of gelijk aan 900 | Groter dan of gelijk aan 10 | Groter dan of gelijk aan 10 |
| 300 – 400 | 12.00 – 16.00 | Groter dan of gelijk aan 1100 | Groter dan of gelijk aan 860 | Groter dan of gelijk aan 8 | Groter dan of gelijk aan 8 |
| > 400 | > 16.00 | In overleg | In overleg | In overleg | In overleg |
7. GH4169 Vereisten voor niet-destructief onderzoek (NDT) voor gesmede staven
| Testmethode | Vereiste | Standaard | Acceptatiecriteria |
|---|---|---|---|
| Ultrasoon testen (UT) | 100% | ASTM E2375 / AMS 2370 | Geen defecten groter dan 0,8 mm |
| Wervelstroomtesten (ET) | Zoals gespecificeerd (oppervlak) | ASTM E426 | Geen relevante aanwijzingen |
| Vloeistofpenetratie-inspectie (LPI) | Zoals gespecificeerd | ASTM E1417 | Geen relevante aanwijzingen |
| Visuele inspectie | 100% | ASTM E543 | Geen oppervlaktedefecten |




Waarom Gnee kiezen als uw leverancier van nikkel-legeringen
✅️Directe fabrieksprijs:Elimineer toeslagen voor tussenpersonen en zorg voor de beste groothandelstarieven voor bulkenergieprojecten.
✅️100% NDT-integriteit:Elke bar ondergaatUltrasoon testen (UT) volgens AMS 2154 Klasse Aom ervoor te zorgen dat er geen interne holtes of insluitsels zijn.
✅️Volledige traceerbaarheid:Elke hengel wordt geleverd met een EN 102043.1 Molentestcertificaat (MTC)het documenteren van exacte chemische en mechanische gegevens.
✅️Aangepaste fabricage:Wij bieden precisiesnijden, centerloos slijpen (h8-h11) en op maat smeden volgens uw CAD-blauwdrukken.

Gnee-legering GH4169 (inconel 718) certificaat
📦 Verpakking en verzending
AlleOp nikkel gebaseerde legeringproducten worden verpakt met behulp van de volgende methoden:
Houten pallets of kratten
Vochtbestendige-verpakking
Etiketten met ovennummer, standaard- en maatlabels
Wereldwijd verzonden via zee, lucht of express

Gnee-legering GH4169 Productverpakking
Neem contact met ons op voor de nieuwste exportprijsopgave voor GH4169-legering
Veelgestelde vragen
Vraag 1: Kan GH4169 worden gebruikt in waterstof-rijke omgevingen?
A: Ja.GH4169 heeft een uitstekende weerstand tegen waterstofverbrossing dankzij de stabiele austenietmatrix, waardoor het een voorkeurskeuze is voor moderne raketbrandstof- en waterstofopslagcomponenten.
Vraag 2: Is GH4169 uitwisselbaar met Inconel 718 op mijn projectblauwdruk?
A: Absoluut.GH4169 is het technische equivalent vanUNS N07718. Ze delen hetzelfde chemische DNA en reageren identiek op warmtebehandeling. Wij bieden nalevingsdocumenten ter ondersteuning van uw vervangingsaudit.
Vraag 3: Waarom is de prijs van GH4169 zoveel hoger dan die van roestvrij staal?
A: GH4169 bevat hoge niveaus vanNiobium (Nb)EnMolybdeen (Mo), en vereist complexVIM+VAR smelten warmtebehandelingen voor veroudering in meerdere- fasen (16+ uur) om zijn elitekracht te bereiken. Het is een investering op lange- termijn inIndustriële duurzaamheid.
Vraag 4: Ondersteunt u kleine proefbestellingen voor R&D?
EEN: Ja. Als eenBetrouwbare leverancier, ondersteunen wij innovatie. Wij biedenFlexibele MOQ'sop onze groothandelsinventaris van ronde staven variërend van 10 mm tot 300 mm.





